Sterisol käte desinfektsioonivahend etanooliga 0,7L Vaata suuremalt

Sterisol käte desinfektsioonivahend etanooliga 0,7L

HP76020

Uus

Vedel, isopropanooli ja t-butüüliga denatureeritud alkoholi (etanooli) baasil valmistatud käte desinfektsioonivahend. Tegemist on paksema ja geelja vahendiga, mis on tänu niisutava ainena lisatud glütseriinile nahale väga õrn.

Rohkem infot

Toode on laos otsas. Tarneaeg on hetkel orienteeruvalt kuni 10 nädalat.

9,90 €

14,14 € kohta 1l

Rohkem infot

Hügieeniline käte desinfektsioon Toode sobib hügieeniliseks kasutamiseks meditsiinivaldkonnas, toiduainetetööstuses, lasteaedades ja kõikides valdkondades, kus ei ole võimalik kasutada käte pesemiseks seepi või ainult seebist ei piisa. Kirurgiline käte desinfektsioon Kasutada toodet kooskõlas kirurgilist käte desinfektsiooni puudutavate riiklike ja kohalike soovitustega.

Kasutusjuhend:

Hügieeniline käte desinfektsioon Kandke kätele vähemalt 3 ml Sterisol käte desinfektsioonivahendit (kaks eraldi annust). Hõõruge kuni käed on kuivad (umbes 30 sekundit). Katke käed ja randmed vahendiga. Laske kätel õhu käes kuivada. Kirurgiline käte desinfektsioon:

1. Peske käed ja käevarred enne Sterisol käte desinfektsioonivahendi kasutamist Sterisol vedelseebiga. Kuivatage käed ja käsivarred korralikult paberkäterätikuga.

2. Kandke vajalik kogus Sterisol käte desinfektsioonivahendit kätele.

3. Veenduge, et käed, randmed ja käsivarred oleksid kuni küünarnukini kaetud Sterisol käte desinfektsioonivahendiga.

4. Hõõruge vahend jõuliselt naha sisse ja hoida see 3 minutit märjana, laske kuivada enne steriilsete kinnaste avamist. Kui kindad lähevad protseduuri ajal katki Kui kindad lähevad protseduuri ajal katki, siis tuleb need käest eemaldada. Antud etapis on käsi lihtne desinfitseerida. Kasutage Sterisol käte desinfektsioonivahendit vastavalt eelpool kirjeldatud juhistele.

Tähtis:

1. Veenduge, et käsi on enne Sterisol käte desinfektsioonivahendi nahale kandmist nähtavalt puhas ja kuiv.

2. Veenduge, et hõõrute käsi vähemalt 30 sekundit hügieenilise käte desinfektsiooni eesmärgil ja vähemalt 3 minutit kirurgilise käte desinfektsiooni eesmärgil.

3. Enne kirurgilise protseduuri alustamist on käte, küünte ja käsivarte ettevalmistamiseks hulgaliselt alternatiivseid võimalusi. Käesolevas juhises toodud meetod on üks soovituslik näide. Kirurgilise käte desinfektsiooni põhimõte järgib kohaliku omavalitsuse poolt välja antud juhist.