Kiehl-Parketto-clean 1L Vaata suuremalt

Kiehl-Parketto-clean 1L

71602

Uus

Puhastusaine puit- ja laminaatpõrandatele Omadused Suurepäraste puhastusomadustega puhastusaine parkett- ja laminaatpõrandatele. Ei sisalda seepi ega vaha. Kaitseb puhastavat pinda, on meeldiva lõhnaga. Ei liigitu ADR-toodete alla. Tänu keskkonnasõbralikule koostisele on Kiehl-Parketto-clean Kontsentraadil Euroopa Liidu Ökomärgis.

Rohkem infot

9,74 €

Rohkem infot

Koostis: Mitteioonsed tensiidid 5 - 15 %, vees lahustuvad lahustid, värvained, lõhnaained. pH (kontsentraat): 9.0 pH (pesulahus): 8.5

Kasutamine: Sobib kõikidele puitpindadele (kaitseainega töödeldud, õlitatud, impregneeritud, vahatatud, töötlemata), klikkühendusega parketile ning laminaatpõrandatele. Samuti sobib kasutamiseks kõikidele vett taluvatele pindadele, esemetele ning ka vahatatud põrandatele.

Juhised: 1 doseerimisühik (doseerimiskork) = 25 ml Igapäevane koristus (niiske pühkimine): 1 doseerimisühik (25 ml) / 8 l külma vett. Kasta mopp pesulahusesse, vääna korralikult kuivaks. Ära kasuta liiga märga koristusmeetodit! Kinnitunud mustuse eemaldamiseks korda vajadusel protseduuri. Kerge või keskmise määrdumise korral piisab poolest doseerimiskogusest.